Wyprawa katamaranem wokół Peloponezu – 2 Etapowa

Obecnie brak terminów

ilość miejsc wolnych:

Cena regularna:
Upust:
Cena łączna:
  • Opieka polskiego skippera
  • Ubezpieczenie OC
  • Grecka licencja czarterowa
  • Staż morski i opinia z rejsu

Wyprawa katamaranem wokół Peloponezu – 2 Etapowa

Zapraszamy na wyprawę żeglarską rozpoczynającą się w porcie Lavrio nieopodal Aten przez Cyklady oraz Południowy Peloponez na Morze Jońskie. Odwiedzamy wyspy Kitnos, Serifos, Antiparos, Santorini, Milos, Monemvasię, Elafonisos, Diros caves, Kalamate, Methoni, Voidoklię, Navarino Olimpię, Zykyntos i Itakę. Poza odwiedzeniem najpiękniejszych Cyklad, poznamy perły południowego Peloponezu. Jest to średniowieczna opuszczona Monemvasia, stojący na morskim brzegu zamek Methoni, jaskinie Diros caves udostępnione do zwiedzania łodziami, zjawiskowe zatoki Voidoklia, Navarino i Fragos na wyspie Elafonisos. Żeglarze rzadko tu docierają ponieważ, to za daleko na tygodniowy rejs. Nocujemy w małych portach lub na kotwicy w osłoniętych zatokach. Oczywiście spędzamy też sporo czasu kotwicząc przy pustych plażach. W portach grecka kuchnia w przedsezonowych cenach. Na przebycie całej trasy przewidujemy 19 dni z podziałem na 2 etapy.

Etap 1 – 10 dni Lavrio k.Aten – Kalamata, 7-17 czerwca

Korzystne doloty do Aten z Katowic i Warszawy. Zapewniamy transport załogi busem z Kalamaty do Aten wieczorem 17 czerwca.

Etap 2 – 9 dni Kalamata – Preweza, 17-26 czerwca

Korzystne doloty do Aten z Krakowa i Warszawy. Zapewniamy transport załogi busem z Aten do Kalamaty w dniu rozpoczęcia rejsu.

Po rejsie odwóz załogi do Igumenicy ( dla wracających przez Korfu ).

Opcja zakończenia rejsu na Zakyntos 24 czerwca (lot Zakyntos – Warszawa, Wizzair)

Cena nie obejmuje wyżywienia, dojazdu (dolotu) i biletów wstępu do atrakcji turystycznych. Przewidywana składka na zaopatrzenie lodówki jachtowej to 50 euro/osobę. Płatne dodatkowo na miejscu 90 euro/osobę na pokrycie opłat portowych, paliwa, pościeli, sprzątania końcowego, opłat administracyjnych. Przed rejsem uczestnicy wpłacają kaucję zwrotna 100 euro/osobę.

Rejs organizujemy na katamaranie Salina 48.

Obecnie brak terminów

ilość miejsc wolnych:

Cena regularna:
Upust: %
Cena łączna:
  • Opieka polskiego skippera
  • Ubezpieczenie OC
  • Grecka licencja czarterowa
  • Staż morski i opinia z rejsu
Opinie naszych Klientów
Poznaj inne oferty