Rejs z Aten „Dzika przyroda” – 7 dni

Obecnie brak terminów

ilość miejsc wolnych:

Cena regularna:
Upust:
Cena łączna:
  • Opieka polskiego skippera
  • Ubezpieczenie OC
  • Grecka licencja czarterowa
  • Staż morski i opinia z rejsu

Rejs z Aten „Dzika przyroda”

Rejs na jachcie Cyclades 50.5. z generatorem i klimatyzacją. Rejs rozpoczynamy w porcie Lavrio nieopodal Aten. Rejs przeznaczony dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu. Żeglujemy pośród Cyklad i wysp zatoki Sarońskiej. Żegluga nie jest jednak głównym celem tego rejsu.

Codziennym priorytetem kapitana jest odwiedzenie kilku zatok gdzie jacht może bezpiecznie stanąć na kotwicy a załoga bezproduktywnie marnować czas na kąpiele, opalanie, wędrówki po plaży. Na pokładzie deska SUP, ponton z silnikiem, sprzęt do snorkelowania wiec można w mniejszych grupach korzystać z uroków krystalicznie czystego morza.

Kto woli wędrować ładuje buty trekingowe wraz z ręcznikiem i kapeluszem przeciwsłonecznym na ponton i kozią lub pasterska ścieżka zdobywa najbliższy szczyt, kapliczkę lub ruiny z czasów antycznych. Kapitan da wam mapę i w razie potrzeby przepłynie na drugą stronę wyspy abyście nie musieli wracać tą sama drogą. Kąpiel po wędrowce, ciepły prysznic na rufie i chłodne piwo z lodówki spowoduję ze docenicie ten sposób spędzania czasu.

Wieczorem odpoczynek na pokładzie przy greckiej muzyce albo wyprawa do tawerny na kolację. Jesteśmy pewni że taki rejs w Grecji zapamiętacie na długo tym bardziej że nie zawsze wszystko będzie tak jak zaplanujecie. Czasami grecki Posejdon może mieć inne plany. Rejs nie wymaga doświadczenia żeglarskiego

W cenie zapewniamy polskiego skippera ,pościel w kabinie, ponton z silnikiem, deskę SUP.

Rejs rozpoczyna eis i kończy w Lavrio (dolot do Aten).

Cena nie obejmuje wyżywienia, dojazdu(dolotu) i biletów wstępu do zabytków. Przewidywana składka na zaopatrzenie lodówki jachtowej 50 euro/osobe. Płatne dodatkowo na miejscu 80 euro /osobę na pokrycie opłat portowych, paliwa,sprzątania końcowego, opłat administracyjnych. Przed rejsem uczestnicy wpłacają kaucję zwrotna 100 euro/osobę

W przypadku wstrzymania lotów z Polski do Grecji gwarantujemy pełny zwrot opłat za wykupiony rejs.

Obecnie brak terminów

ilość miejsc wolnych:

Cena regularna:
Upust: %
Cena łączna:
  • Opieka polskiego skippera
  • Ubezpieczenie OC
  • Grecka licencja czarterowa
  • Staż morski i opinia z rejsu
Poznaj inne oferty