Rejs „Dzika Przyroda”, katamaranem Morze Jońskie

Obecnie brak terminów

Rejs katamaranem na Morzu Jońskim.

Katamaran Salina 48 to duży wygodny katamaran dysponujący 4 kabinami z prywatnymi łazienkami oraz pojedynczą koja dostępna z korytarza. Do dyspozycji skippera kabina skiperska dzięki czemu salon wewnętrzny i zewnętrzny jest stale do dyspozycji załogi. Dodatkowa toaleta dostępna z pokładu. Kabiny i salon wyposażone w ciche wentylatory. W pełni wyposażona kuchnia z dużą lodówką. Katamaran posiada 140 m2 żagli i może pływać bezpiecznie na każdym akwenie. Dla komfortu załogi skiper dobiera trasę aby wiatr nie przekraczał 5 stopni B

Rejs „Dzika Przyroda” to nasza propozycja aktywnego spędzania czasu na rejsie. Jak najmniej postoju w portach !!! Gdy inni spieszą się na zajęcie wolnego miejsca w porcie my właśnie rzucamy kotwicę w zatoce z plażą która będzie nasza wieczorem i rano. Katamaran posiada panele fotowoltaiczne o łącznej mocy 2000 W oraz 700 litrowy zbiornik wody pitnej. Dzięki temu możemy ograniczyć konieczność zawijania do portów i cieszyć się morzem i plażą przez 24 godziny/dobę. Wieczorna i poranna kąpiel pozwoli nam obserwować ukryte w dzień podwodne życie, Do dyspozycji załogi kompletny sprzęt do snorkelowania we wszystkich rozmiarach oraz dwie deski SUP.

W rejsie odwiedzimy najpiękniejsze zakątki wysp Jońskich:

  • Białe plaże zakończone wysokimi klifami na Lefkadzie ze słynną plaza Porto Katsiki
  • Ruiny twierdzy w Assos na dzikim cyplu Kefaloni gdzie planujemy wieczorny treking
  • Zatokę wraku na Zakyntos z opcją zachodu słońca na pustej wieczorem, słynnej plaży
  • Błękitne groty na Zakyntos gdzie poranna kąpiel przekona nas że groty oświetlone wschodzącym słońcem w pełni zasługują na swoja nazwę
  • Dla chętnych przejście przez białe klify Itaki. Z plaży na którą skipper podrzuci Was pontonem prowadzi ścieżka do wewnętrznej zatoki. Tam będzie czekał katamaran z resztą załogi. Zawsze oczywiscie będzie opcja rezygnacji z trekingów i odpoczynku na pokładzie. Dla tych którzy lubią kąpiele słoneczne katamaran Salina 48 zapewnia dużo miejsca do relaksu na obszernej siatce dziobowej. Osobom chcącym odpocząć w cieniu polecamy zewnętrzny salon oraz platformie rufowej zacienioną przez dodatkowe 8 m2 paneli fotowoltaicznych.
  • Niezamieszkała wyspa Atokos przez wszystkie załogi określaną wisienką na torcie.
  • Wyspa Kastos z piaszczystymi plażami, również dostępna jedynie dla żeglarzy, z kilkoma tawernami serwującymi owoce morza.

Na wszystkich noclegach (Za wyjątkiem wyspy Atokos) jest opcja kolacji w tawernie serwującej lokalną kuchnię. Może on stanowić cel naszego trekkingu lub możemy tam dopłynąć pontonem. Na wyposażeniu ponton ze sztywnym dnem i silnikiem 5 hp. Trasa rejsu może ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych.

Płatne dodatkowo na miejscu 90 euro/osobę na pokrycie kosztów paliwa, opłat portowych, pościeli, sprzątania końcowego, opłat administracyjnych. Przewidywana składka na zaopatrzenie lodówki jachtowej 50 euro/osobę. Przed rejsem uczestnicy wpłacają kaucję zwrotna 100 euro/osobę.

Dla załóg docierających do Prewezy z dolotem na Korfu zapewniamy bezpłatny transport z Igumenicy do mariny w Prewezie. Nasz bus odjeżdża z Igumenicy od 17.30. (prom z Korfu do Igumenicy odpływa o 16.00). Zmiana załóg w poniedziałki.

Obecnie brak terminów

ilość miejsc wolnych:

Cena regularna:
Upust: %
Cena łączna:
Poznaj inne oferty