Rejs z Aten

Rejs „Dzika Przyroda” katamaranem – Cyklady, Zatoka Sarońska (Ateny)

Obecnie brak terminów

ilość miejsc wolnych:

Cena regularna:
Upust:
Cena łączna:
  • Rozpoczęcie i zakończenie w Lavrio, koło Aten
  • Opieka polskiego skippera
  • Ubezpieczenie
  • Grecka licencja czarterowa

Rejs „Dzika Przyroda” katamaranem -Zatoka Sarońska i Argolicka

Rejs rozpoczynamy w porcie Lavrio, nieopodal Aten, odbywa się w okolicach wysp które mogliście zobaczyć w nowej hollywoodzkiej produkcji „Glass Onion: Film z serii – Na noże”

Żeglujemy pośród wysp zatoki Sarońskiej i Argolickiej. Żegluga nie jest jednak głównym celem tego rejsu. Rejs „Dzika Przyroda” to nasza propozycja aktywnego spędzania czasu na rejsie. Staramy się o jak najmniej postoju w portach! Jeśli tylko taka będzie wasza decyzja to gdy inni spieszą się na zajęcie wolnego miejsca w porcie, my właśnie rzucamy kotwicę w zatoce z plażą, która będzie nasza wieczorem i rano.

Codziennym priorytetem kapitana jest odwiedzenie zatok, gdzie katamaran może bezpiecznie stanąć na kotwicy, a załoga wykorzystać czas na kąpiele, opalanie i wędrówki po plaży. Na pokładzie 2 deski SUP, ponton z silnikiem i sprzęt do snorkelowania. Można więc również w mniejszych grupach korzystać z uroków krystalicznie czystego morza. Osobom chcącym odpocząć w cieniu, polecamy zewnętrzny salon oraz platformę rufową zacienioną przez dodatkowe 8 m2 paneli fotowoltaicznych.

Kto podczas postoju w zatoce woli wędrować lub zwiedzać, ładuje buty trekkingowe wraz z ręcznikiem i kapeluszem przeciwsłonecznym na ponton i pasterską ścieżką zdobywa najbliższy szczyt, kapliczkę lub ruiny z czasów antycznych. Kąpiel po wędrówce, ciepły prysznic na rufie i chłodne napoje z lodówki powodują że wielu uczestników docenia najbardziej ten sposób spędzania czasu.

Wieczorem odpoczynek na pokładzie przy greckiej muzyce albo wyprawa do tawerny na kolację. Jesteśmy pewni, że taki rejs w Grecji zapamiętacie na długo.

Rejs rozpoczyna się i kończy w Lavrio k. Aten. Aby zobaczyć możliwe połączenia do Lavrio przejdź do zakładki dojazd.

(za wyjątkiem rejsów majowych które rozpoczynają sie z Nauplionu i kończą w Lavrio k.Aten)

Zaokrętowanie w dniu rozpoczęcia rejsu od godziny 17. Zejście z jachtu do godziny 10 rano w dniu zakończenia rejsu.

Rejs nie wymaga doświadczenia żeglarskiego.

Cena nie obejmuje wyżywienia, dojazdu (dolotu) i biletów wstępu do zabytków.

Płatne dodatkowo na miejscu 90 euro/osobę na pokrycie opłat portowych, paliwa, pościeli, sprzątania końcowego, opłat administracyjnych. Przed rejsem uczestnicy wpłacają kaucję zwrotna 100 euro/osobę.

Rejs organizujemy na katamaranie Salina 48.

Obecnie brak terminów

ilość miejsc wolnych:

Cena regularna:
Upust: %
Cena łączna:
  • Rozpoczęcie i zakończenie w Lavrio, koło Aten
  • Opieka polskiego skippera
  • Ubezpieczenie
  • Grecka licencja czarterowa
Opinie naszych Klientów
Inne oferty cyklu Rejsy z Aten