Rejs „Dzika przyroda”, jachtem Cyklady, Zatoka Sarońska (Ateny)

Obecnie brak terminów

ilość miejsc wolnych:

Cena regularna:
Upust:
Cena łączna:
  • Opieka polskiego skippera
  • Ubezpieczenie OC
  • Grecka licencja czarterowa
  • Staż morski i opinia z rejsu

Rejs „Dzika przyroda”, jachtem po Cykladach, Zatoce Sarońskiej

Rejs rozpoczynamy w porcie Lavrio, nieopodal Aten. Rejs przeznaczony dla osób, lubiących aktywne spędzanie czasu. Żeglujemy pośród Cyklad i wysp zatoki Sarońskiej. Żegluga nie jest jednak głównym celem tego rejsu.

Codziennym priorytetem kapitana jest odwiedzenie kilku zatok, gdzie jacht może bezpiecznie stanąć na kotwicy a załoga wykorzystać czas na kąpiele, opalanie i wędrówki po plaży. Na pokładzie deska SUP, ponton z silnikiem, sprzęt do snorkelowania, więc można w mniejszych grupach, korzystać z uroków krystalicznie czystego morza.

Kto woli wędrować, ładuje buty trekkingowe wraz z ręcznikiem i kapeluszem przeciwsłonecznym na ponton i kozią lub pasterska ścieżką zdobywa najbliższy szczyt, kapliczkę lub ruiny z czasów antycznych. Kapitan da wam mapę i w razie potrzeby przepłynie na drugą stronę wyspy, abyście nie musieli wracać tą samą drogą. Kąpiel po wędrówce, ciepły prysznic na rufie i chłodne piwo z lodówki spowoduje że docenicie ten sposób spędzania czasu.

Wieczorem odpoczynek na pokładzie przy greckiej muzyce albo wyprawa do tawerny na kolację. Jesteśmy pewni, że taki rejs w Grecji zapamiętacie na długo, tym bardziej że nie zawsze wszystko będzie tak, jak zaplanujecie. Czasami grecki Posejdon może mieć inne plany.

Rejs rozpoczyna się i kończy w Lavrio k. Aten.

Przejęcie jachtu w czwartki o godz. 17-tej a zwrot w czwartki o godz. 10-tej.

Rejs nie wymaga doświadczenia żeglarskiego.

Cena nie obejmuje wyżywienia, dojazdu (dolotu) i biletów wstępu do zabytków. Przewidywana składka na zaopatrzenie lodówki jachtowej to 50 euro/osobę. Płatne dodatkowo na miejscu 80 euro/osobę na pokrycie opłat portowych, paliwa, pościeli, sprzątania końcowego, opłat administracyjnych. Przed rejsem uczestnicy wpłacają kaucję zwrotna 100 euro/osobę.

Rejs organizujemy na jednym z 2 jachtów: Cyclades 50.5 lub Sun Odyssey 45.

Obecnie brak terminów

ilość miejsc wolnych:

Cena regularna:
Upust: %
Cena łączna:
  • Opieka polskiego skippera
  • Ubezpieczenie OC
  • Grecka licencja czarterowa
  • Staż morski i opinia z rejsu
Opinie naszych Klientów
Poznaj inne oferty