Rejs rodzinny z dziećmi, katamaranem Morze Jońskie

Obecnie brak terminów

ilość miejsc wolnych:

Cena regularna:
Upust:
Cena łączna:
  • Opieka polskiego skipera
  • Ubezpieczenie OC
  • Grecka licencja czarterowa
  • Staż morski oraz opinia z rejsu

Rejs rodzinny z dziećmi, katamaranem po Morzu Jońskim

Zapraszamy na niezwykły rejs w Grecji. Akwen otoczony dużymi zewnętrznymi wyspami Lefkada, Kefalonia i Zakyntos chroniącymi nas od zachodnich wiatrów, zapewnia bezpieczną żeglugę i jest idealnym miejscem na rodzinny rejs. Zatoki z krystaliczną wodą, plaże pełne kolorowych kamyków, ruiny średniowiecznych zamków będą stanowiły tło naszego rejsu. Rejs organizowany jest zazwyczaj w czasie wakacji.

Jest to aktywna włóczęga, po spokojnych zatokach i miasteczkach wysp: Meganisi, Kastos, Itaki, Atokos, Lefkady, Kefaloni. Poznacie niezwykłą historię odwiedzanych miejsc, a wasze pociechy legendy o mitycznych cyklopach, które zamieszkiwały góry wokół niedalekiego Astakos i rzeki Achellols.

Wiemy, że nic tak nie zachęca do włożenia głowy pod wodę, jak skarby leżące na dnie morza. Przejrzysta i ciepła woda przy plażach jest idealnym miejscem aby oswoić nasze pociechy z wodą. Na katamaranie są dostępne rękawki do nauki pływania, pompowane kółka, maski i płetwy we wszystkich rozmiarach oraz maski pełnotwarzowe. Trasa rejsu jest tak dobrana, aby dzieci spędzały maksymalnie dużo czasu w wodzie i to jest dla nas priorytetem. Oczywiście codziennie jesteśmy w innym miejscu.

W terminie rejsu na sąsiednich naszych jachtach, również pływają rodziny z dziećmi, dzięki temu dzieci mogą spędzać razem czas podczas wspólnego kotwiczenia przy plażach lub wspólnej żeglugi. Kapitanowie naszych jachtów, organizują często regaty pomiędzy wspólnie płynącymi jachtami, co umożliwia uczestnictwo w zdrowej rywalizacji oraz zachęca młodzież do poznawania tajników żeglarstwa.

Rejs rozpoczyna się i kończy w Prewezie.

Przejęcie jachtu w poniedziałki o godz. 17-tej a zwrot w poniedziałki o godz. 10-tej.

Dla załóg docierających do Prewezy z dolotem na Korfu zapewniamy bezpłatny transport z Igumenicy do mariny w Prewezie. Nasz bus odjeżdża z Igumenicy od 17.30. Prom z Korfu do Igumenicy odpływa o 16.00.

Rejs nie wymaga doświadczenia żeglarskiego.

Dziecko jako trzecie w kabinie nie płaci.

Cena nie obejmuje wyżywienia, dojazdu (dolotu). Przewidywana składka na zaopatrzenie lodówki jachtowej to 50 euro/osobę. Płatne dodatkowo na miejscu 90 euro/osobę na pokrycie opłat portowych, paliwa, pościeli, sprzątania końcowego, opłat administracyjnych. Przed rejsem uczestnicy wpłacają kaucję zwrotna 100 euro/osobę.

Rejs organizujemy na katamaranie Salina 48.

Do dyspozycji załogi 4 dwuosobowe kabiny z prywatnymi łazienkami, dodatkowa koja w korytarzu (np. dla dziecka). Wyposażona kuchnia z dużą lodówką oraz obszerny salon. Skipper śpi w kabinie skipperskiej z osobną toaletą. Nie przewidujemy noclegu w salonie.

Dla tych którzy lubią kąpiele słoneczne, katamaran zapewnia dużo miejsca do relaksu na obszernej siatce dziobowej. Osobom chcącym odpocząć w cieniu, polecamy zewnętrzny salon oraz platformę rufową zacienioną przez dodatkowe 8 m2 paneli fotowoltaicznych. Katamaran posiada panele fotowoltaiczne o łącznej mocy 2000 W oraz 700 litrowy zbiornik wody pitnej. Dzięki temu, możemy ograniczyć konieczność zawijania do portów i cieszyć się morzem i plażą przez 24 godziny/dobę. Po zakupy oraz do żeglarskich tawern pływamy pontonem. Na wyposażeniu ponton ze sztywnym dnem + 5 kM silnik.

Obecnie brak terminów

ilość miejsc wolnych:

Cena regularna:
Upust: %
Cena łączna:
  • Opieka polskiego skipera
  • Ubezpieczenie OC
  • Grecka licencja czarterowa
  • Staż morski oraz opinia z rejsu
Opinie naszych Klientów
Poznaj inne oferty