Rejs rodzinny z dziećmi, katamaranem Morze Jońskie

Obecnie brak terminów

ilość miejsc wolnych:

Cena regularna:
Upust:
Cena łączna:
  • Opieka polskiego skipera
  • Ubezpieczenie OC
  • Grecka licencja czarterowa
  • Staż morski oraz opinia z rejsu

Rejs z dziećmi, katamaranem po Morzu Jońskim

Zapraszamy na niezwykły rejs w Grecji. Akwen otoczony dużymi zewnętrznymi wyspami Lefkada, Kefalonia i Zakyntos chroniącymi nas od zachodnich wiatrów zapewnia bezpieczna żeglugę i jest idealnym miejscem na rodzinną wyprawę.
Zatoki z krystaliczną wodą, plaże pełne kolorowych kamyków, ruiny średniowiecznych zamków będą stanowiły tło naszego rejsu. Rejs organizowany zazwyczaj w czasie wakacji.

Jest to aktywna włóczęga po spokojnych zatokach i miasteczkach wysp Meganisi, Kastos, Itaki, Atokos, Lefkady, Kefaloni. Poznacie niezwykłą historię odwiedzanych miejsc a wasze pociechy legendy o mitycznych cyklopach które zamieszkiwały góry wokół niedalekiego Astakos i rzeki Achellols.

Wiemy że nic tak nie zachęca do włożenia głowy pod wodę jak skarby leżące na dnie morza. Przejrzysta i ciepła woda przy plażach jest idealnym miejscem aby oswoić nasze pociechy z wodą. Na katamaranie są dostępne rękawki do nauki pływania, pompowane kółka, maski i płetwy we wszystkich rozmiarach oraz maski pełnotwarzowe.

Rejs na katamaranie Fountain Pajot 48 Salina www.oceanis.pl/nasze-jachty/salina-48-atlantisklima/ Do dyspozycji załogi 4 dwuosobowe kabiny z prywatnymi łazienkami, dodatkowa koja w korytarzu (np. dla dziecka) . Wyposażona kuchnia z duża lodówką oraz obszerny salon. Skipper śpi w kabinie skipperskiej z osobną toaletą. Nie przewidujemy noclegu w salonie.

Dla tych którzy lubią kąpiele słoneczne katamaran Salina 48 zapewnia dużo miejsca do relaksu na obszernej siatce dziobowej. Osobom chcącym odpocząć w cieniu polecamy zewnętrzny salon oraz platformie rufowej zacienioną przez dodatkowe 8 m2 paneli fotowoltaicznych. Katamaran posiada panele fotowoltaiczne o łącznej mocy 2000 W oraz 700 litrowy zbiornik wody pitnej. Dzięki temu możemy ograniczyć konieczność zawijania do portów i cieszyć się morzem i plażą przez 24 godziny/dobę. Po zakupy oraz do żeglarskich tawern pływamy pontonem. Na wyposażeniu ponton ze sztywnym dnem (+ 5 kM silnik) oraz 2 deski SUP.

Płatne dodatkowo na miejscu 90 euro/osobę na pokrycie kosztów paliwa, opłat portowych, pościeli, sprzątania końcowego, opłat administracyjnych. Przewidywana składka na zaopatrzenie lodówki jachtowej 50 euro/osobę. Przed rejsem uczestnicy wpłacają kaucję zwrotna 100 euro/osobę.

Trzecie dziecko w kabinie nie płaci.

W terminie rejsu na sąsiednich naszych jachtach również pływają rodziny z dziećmi dzięki temu dzieci mogą spędzać razem czas podczas wspólnego kotwiczenia przy plażach lub wspólnej żeglugi. Kapitanowie naszych jachtów organizują często regaty pomiędzy wspólnie płynącymi jachtami co umożliwia uczestnictwo w zdrowej rywalizacji oraz zachęca młodzież do poznawania tajników żeglarstwa.

Dla załóg docierających do Prewezy z dolotem na Korfu zapewniamy bezpłatny transport z Igumenicy do mariny w Prewezie. Nasz bus odjeżdża z Igumenicy od 17.30. (prom z Korfu do Igumenicy odpływa o 16.00). Zmiana załóg w poniedziałki.

W przypadku wstrzymania lotów z Polski do Grecji gwarantujemy pełny zwrot opłat za wykupiony rejs.

Obecnie brak terminów

ilość miejsc wolnych:

Cena regularna:
Upust: %
Cena łączna:
  • Opieka polskiego skipera
  • Ubezpieczenie OC
  • Grecka licencja czarterowa
  • Staż morski oraz opinia z rejsu
Poznaj inne oferty