• Rezerwacja terminów:
  • 601 47 70 86
  • ibud-sailing@oceanis.pl

Last minute

 

 

 

 

 

REJSY  PAŹDZIERNIKOWE. Ostatnie wolne terminy ;

04-11 pazdziernika Oceanis 440 (piatek-piątek) cena 1.280 zł /osobę –  2 wolne miejsca

 

W cenie miejsce w kabinie 2 osobowej , skipper, paliwo, gaz, ponton z silnikiem, SUP, opłaty portowe , podatek VAT, ubezpieczenie n.n.w.)

Rejsy last minut w czerwcu i w lipcu zostały dostosowane do korzystnych połączeń lotniczych. W rejon wysp Jońskich (Preveza) najkorzystniej dolecieć poprzez lotnisko na Korfu.

Ryanair loty  z Warszawy do Korfu w poniedziałki(wylot 9,20) i czwartki (wylot 13,10). Powroty również w poniedziałki i czwartki  do Warszawy w korzystnych godzinach popołudniowych .(poniedziałki 13,30 , czwartki 16,55)  Cena ok 600-700 zł w obie strony

Ryanair loty z Poznania do Korfu w piatki (wylot 12,4o) i w niedziele (wylot 13,20). Powroty również w piątki i niedziele do Poznania w korzystnych godzinach popołudniowych. Cena 350-450 w piątki i 500-600 zł w niedziele (obie strony).

Grecos – czartery loty bezpośrednie do Prevezy. Loty wyłącznie z Katowic i tylko w czwartki . Wylot 5,30 Powrót 9,10. Cena 998 zł w obie strony . (Jeżeli jest problem z zakupem w Grecos można kupić za naszym pośrednictwem).

Z Korfu należy przepłynąć promem do Igumenicy na lądzie stałym (koszt ok 10 euro/osobę). Z Igumenicy do portu Prewezie taksówka ok. 25 euro/osobę.

Dolot przez Ateny wiąże się  z koniecznością jednego noclegu w Atenach (niekorzystne godziny przylotów lub wylotów z Aten) oraz dojazdem autobusem do Prevezy 4,5 godziny (40 euro). Uważamy wiec ze jest to kłopotliwe połączenie.

Co jeszcze koniecznie warto zobaczyć ?

Warto zaplanować jeden lub kilka dni po rejsie (lub przed) i odwiedzić położoną w pobliżu rzekę Acheron . Krystalicznie czysta rzeka przepływa przez marmurowe kaniony . Przy wyższym poziomie wody są tam organizowane spływy pontonowe i kajakowe. W okresie letnim można odbyć kilkugodzinną wędrówkę dnem kanionu.(konieczne wygodne buty odporne na wodę). Dodatkowe atrakcje to konne wędrówki z przewodnikiem do przełomów Acheronu.

W odległość 2 godzin jazdy  od Prevezy znajduje się park narodowy Vicos oraz krystalicznie czyste rzeki Aoos i Voidomatis gdzie można zorganizować spływy pontonowe i kajakowe o rożnych stopniach trudności.

Rezerwuj jacht na rejs w 2020 roku i wykorzystaj 10% promocji